Pobjeda Rumuna
Odbili ga kad je imao 15 godina, sinoć ih izbacio iz 3. pretkola Lige prvaka
Iako je Cluj u finišu imao rezultat koji ih je vodio u doigravanje (3:3), pogodak Georgea Tucudeana u sedmoj minuti sudijske nadoknade.
14.08.2019. u 20:43

Rumunski CFR Cluj priredio je veliko iznenađenje u 3. pretkolu Lige prvaka nakon što je golom u sudijskoj nadoknadi eliminisao škotskog Celtica.

Poslije 1:1 u prvoj utakmici u Rumuniji, Cluj je u revanšu u u Glasgowu slavio s 4:3 i tako s ukupnih 5:4 izborio plasman u play-off.

Iako je Cluj u finišu imao rezultat koji ih je vodio u doigravanje (3:3), pogodak Georgea Tucudeana u sedmoj minuti sudijske nadoknade donio je pobjedu rumunskom timu.

Danas se na Twitteru pojavila fotografija koja potvrđuje da je Tucudean još kao 15-godišnjak bio na probi u Celticu, ali je odbijen, tvrde rumunski mediji. Sada ih je izbacio iz Lige prvaka.