La Liga
Pjaniću 25 minuta u visokoj pobjedi Barcelone u gostima kod Granade
Fudbaleri Barcelone upisali su uvjerljivu pobjedu na gostovanju kod Granade, gdje su slavili s 4:0.
09.01.2021. u 20:25

Već poslije prvog poluvremena utakmice 18. kola španske La Lige Katalonci su imali tri gola prednosti. Ekipa Ronalda Koemana povela je u 12. minuti golom Antoinea Griezmanna. Predost je udvostručio Lionel Messi u 35. minuti nakon asistencije strijelca prvog gola. Tri minute prije kraja prvog dijela Argentinac je po drugi put večeras matirao golmana Granade.

U 63. minuti i Griezmann je pogodio za konačnih 0:4 i tako se po golgeterskom učinku na večerašnjem meču izjednačio sa kapitenom svog tima.

Fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine Miralem Pjanić priliku je dobio od 65. minute, kada je na terenu zamijenio Frenkieja de Jonga.

Golove s utakmice pogledajte OVDJE.

Izuzetno zanimljiv susret danas su odigrali Seville i Real Sociedada, a me rezultat je poslije 14. minute glasio 2:2, dok su tri gola pala u periodu od četvrte do sedme minute.

Pobjeda je na kraju pripala timu iz Andaluzije koji je trijumfovao s 3:2.