Nevolja za Hajduk
Povrijeđen Nihad Mujakić: Izašao na poluvremenu, pa se pojavio na štakama
Nihad Mujakić, mladi fudbalski reprezentativac BiH, doživio je neugodnu povredu u večerašnjem duelu 29. kola šampionata Hrvatske.
16.06.2020. u 22:59

Splićani neće po lijepom pamtiti 16. juni. Osim toga što su doživjeli domaći poraz od Varaždina (2:3), ostali su i bez dvojice stopera.

Stefan Simić povrijedio se na treningu prije utakmice s Varaždinom, a prema prvim procjenama morat će pauzirati do kraja sezone, iako nije potreban operativni zahvat.

Ubrzo je stigla nova nevolja sa stoperima. Na poluvremenu je Tudor napravio drugu izmjenu (prva je bila Dolček - Brnić) sa Dimitrovom umjesto povrijeđenog Mujakića.

Ostalo je nejasno zašto stopera iz BiH nije vadio iz igre i ranije, jer se povrijedio već u 12. minuti i do kraja poluvremena nije se uspio oporaviti, a sredinom drugog dijela pojavio se na štakama, pišu Sportske novosti.

Još se ne zna stepen povrede i koliko će Mujakić pauzirati.