Grub start
Povrijedio se Ermin Zec: Je li Željo skupo platio remi protiv TOŠK-a?
Već na samom startu drugog dijela iskusni napadač je zamijenjen poslije oštrog starta gostujućeg golmana Haruna Strike
31.07.2019. u 21:18

Fudbaleri Željezničara danas su u prijateljskom susretu remizirali protiv TOŠK-a, a ovaj kontrolni meč koji je odigran na glavom terenu stadiona Grbavica okončan je s 1:1.

Susret protiv člana Prve lige FBiH šefu stručnog štaba Plavih Amaru Osimu trebao je poslužiti kao test pred derbi 3. kola Premijer lige BiH protiv Zrinjskog.

Dva sastava Plavih dobile su šansu odigrali po jedno poluvrijeme, a priliku na samom startu drugog poluvremena dobio je i Ermin Zec, koji se nije proslavio izvođenjem penala u finišu utakmice protiv Mladosti.

Ipak, već na samom startu drugog dijela iskusni napadač je zamijenjen poslije oštrog starta gostujućeg golmana Haruna Strike.

Desetak minuta kasnije zec se pokušao vratiti u igru, no ubrzo je odustao, a zamijenio ga je mladi Mehić.

Povreda nije naivna o čemu svjedoči i fotografija, a koliko će zec odustvovati s terena znat će se nakon detaljnih pregleda.