Najviše pažnje privući će svakako susreti u kojima se međusobno sastaju premijerligaši, poput meča u Krupi na Vrbasu, gdje domaćin dočekuje aktuelnog prvaka naše zemlje.

Za pojedine mečeve osmine finala već su poznati početni sastavi. Za Krupu protiv Sarajeva igrat će: Kolak, Makitan, Pavlović, Nikolić, Dujaković, Palić, Galić, Svraka, Maksimović, Vukmanović, Simonović.

Vinko Marinović je na teren odlučio poslati ovih 11 fudbalera: Džafić, Hodžić, Pidro, Ahmetović, Rahmanović, Velkoski, Miličević, Pejović, Đokanović, Šerbečić, Tatar.

Željezničar će na Grbavici ugostiti Goražde, a Amar Osim očito je odlučio u ovom susretu priliku dati pojedinim fudbalerima koji u posljednje vrijeme i nisu imali veliku minutažu.

Boje Plavih danas će od prve minute braniti: Fejzić, Stevanović, Miletić, Subašić, E. Zec, A. Zec, Štilić, Vrhovac, Bojo, Ikić, Šehić.

Za ekipu Goražda igrat će: Karačić, Dučić, Jazvin, Tatar, Hrelja, Blagojević, Danilović, Islamagić, Đokanović, Mihajlović, Velić.

Tuzla City - Radnik
TUZLA CITY: Fejzić, Barišić, Crnkić, Karjapević, Rugašević, Nikolić, Nukić, Ubiparip, Morris, Đerić, Maksimović.
RADNIK: Kačavenda, Vinski, Nikić, Vasić, Bradonjić, Mitrović, Gogić, Karić, Motika, Šubert, Janjić.

Rudar Prijedor - Zvijezda 09
RUDAR (P): Topolović, Pekija, Burazor, Rastoka, Danilović, Jaćimović, Milićević, Zekanović, Matović, Marmat.
ZVIJEZDA 09: Bunić, Kovačević, Tešić, Šujić, S. Rakić, N. Rakić, Tojčić, Matić, Živković, Rajović, Ilić.

Zrinjski - Slavija
ZRINJSKI: Soldo, Bašić, Sahiti, Zlomislić, Kunić, Arežina, Stojkić, Mašić, Lambulić, Jakovljević, Sadiku.
SLAVIJA: Trifković, Bogučanin, Baban, Drljević, Popović, Babić, Arbinja, Perović, Šćepanović, Čomor, Bogičević.

Rudar Kakanj - Borac
RUDAR (K): Dinar, Bešić, Alajbegović, Šubo, Gavrić, Čehajić, Imamovič, Sivac, Jusić, Mušija, Zukić.
BORAC: Pavlović, Radulović, Jovanović, Zilkić, Ćosić, Dujaković, Brtan, Lukić, Milojević, Georgiev, Zakarić.

Velež (N) - Klis
VELEŽ (NEVESINJE): Zurovac, Pantić, Kovačević, Vučetić, Petković, Šiljbegović, Prodanović, Sikimić, Drašković, Šarenac, Grujičić.
KLIS: Padalović, Ćosić, Šabanović, Hebibović, Vila, Kudra, Šimunović, Bajrić, Mušinović, Husrep, Makan.