Povreda aduktora
Poznato koliko će pauzirati Mersudin Ahmetović
Iskusni napadač Sarajeva danas je obavio ljekarske pretrage, te je ustanovljena ozbiljnost njegove povrede
20.09.2018. u 17:20
Mersudin Ahmetović

Fudbaleri Sarajeva jučer su pobjedom od 1:0 u gostima ko Veleža izborili plasman u osminu finala Kupa Bosne i Hercegovine.

Napadač Bordo tima Mersudin Ahmetović povrijedio se sredinom drugog poluvremena, zbog čega je u 66. minuti morao napustiti teren.

Iskusni navalni igrač danas je obavio ljekarske pretrage, te je ustanovljena ozbiljnost njegove povrede.

Iako se još jučer znalo da je riječ o povredi aduktoram današnji nalazi jasno su pokazali da se radi o istegnuću ovog mišića.

Ahemtović će morati mirovati sedam dana, a zasigurno propustiti meč protiv Krupe, dok bi za duel sa Širokim Brijegom trebao biti spreman.