Burno na Koševu
Preokret Sarajeva: Ahmetović i Hodžić matirali Fejzića, direktan crveni karton za Badjija
Sarajevo je uspjelo preokrenuti rezultat protiv Tuzla Cityja na 2:1 prije odlaska na odmor.
22.02.2020. u 18:11

Bordo tim je do izjednačenja stigao u 40. minuti, Strijelac je bio Mersudin Ahmetović, koji je postigao 11. gol u sezoni. Ahmetović je pogodio glavom poslije centaršuta Amara Rahmanovića.

Odmah nakon izjednačujućeg gola Badji Badara  je dobio crveni karton u svom debiju u dresu Tuzla Citya. Senegalac je bio bijesan zbog ove odluke arbitra, ali to svakako ništa ne mijenja.

U 46. minuti Sarajevo dolazi do preokreta preko Dušana Hodžića. Iz Tuzla Cityja su prethodno tražili prekršaj Rahmanovića u napadu, ali sudija Zoran Grbić se nije oglasio.

Podsjetimo, Tuzla City je poveo preko Budimira Šarčevića u 16. minuti.