Švedski napadač
Rebić "počastio" Ibrahimovića novim rekordom
U posljednjih 15ak minuta svoj doprinos pobjedi Milana dao je i bh. reprezentativac Rade Krunić, dok je Asmir Begović ostao na klupi za rezerve
19.01.2020. u 16:39

U susretu 20. kola Serie A fudbaleri Milana su s 3:2 na San Siru porazili Udinese.

Glavni protagonist osme ovosezonske pobjede Rossonera bio je hrvatski reprezentativac Ante Redić, koji je ušao u drugom poluvremenu postigao dva gola, od kojih je jedan bio u sudijskoj nadoknadi.

U posljednjih 15ak minuta svoj doprinos je dao i bh. reprezentativac Rade Krunić, dok je Asmir Begović ostao na klupi za rezerve.

VEZANA VIJESTZbog Rebića se raduju Krunić i Begović: Rezervista s dva gola donio pobjedu Milanu

Iako se danas nije upisao u strijelce Zlatan Ibrahimović srušio još jedan rekord, a što ponajviše može zahvaliti Hrvatu. Naime, bivši reprezentativac Švedske postao fudbaler koji je najbrže došao do 150 pobjeda u Serie A otkako se u Italiji za pobjedu dodjeljuju tri boda.

Ibrahimoviću su za 150 pobjeda bile potrebne 222 utakmice.