Remi u Banjoj Luci
Remi Borca i Širokog Brijega, gosti utakmicu završili s deset igrača
Sve do 72. minute tim sa Pecare je odolijevao napadima Banjalučana, a onda je Milutinović pogodio za izjednačenje
21.09.2019. u 20:52

Borac i Široki Brijeg podijelili su bodove u duelu devetog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, a rezultat je na kraju susreta na Gradskom stadinu glasio 1:1.

Gosti su do prednosti stigli u 31. minuti susreta nakon što je Bagarić matirao Lučića.

Širokobriježani su prvih 45 minuta okončali s minmalnom prednošću, no poslije četiri minute igre u nastavku ostali su s deset igrača na terenu jer je Stanić zaradio direktan crveni karton.

Ipak, sve do 72. minute tim sa Pecare je odolijevao napadima Banjalučana, a onda je Milutinović pogodio za izjednačenje.

Pokušali su fudbaleri domaćeg sastava u posljednjih 20-ak minuta napraviti pritisak, no rezultat se nije mijenjao, pa su se obje strane morale zadovoljiti remijem.