Liga prvaka
Remi Intera i Barcelone, Buffon spasio PSG
Katalonci su poveli golom Malcoma u 83. minuti, a izjednačio je Icardi četiri minute kasnije
06.11.2018. u 22:54

Fudbaleri Barcelone remizirali su sa Interom u Milanu u meču 4. kola grupne faze Lige evropskih prvaka - 1:1.

Katalonci su igrali bez povrijeđenog Lionela Messija, a poveli su golom Malcoma u 83. minuti,. Izjednačio je Icardi četiri minute kasnije. Barca je ostala lider na tabeli i blizu je plasmana u nokaut fazu.

Tottenham se mučio protiv PSV-a i do trijumfa je stigao u 89. minuti kada je Kane pogodio za konačnih 2:1. Isti igrač je u 78. minuti izjednačio na 1:1, a gol za Holanđane postigao je De Jong u 2. minuti.

Derbi u “grupi smrti“ u Italiji su igrali Napoli i PSG, a završeno je bez pobjednika - 1:1. Bernat je u 45. minuti doveo goste u vodstvo, a izjednačio je Insigne u 63. minuti sa bijele tačke. Treba naglasiti da je Buffon, golman francuskog tima sa nekoliko sjajnih intervencija spasio PSG poraza.