Francuski napadač
Rezultat pobjede nad gradskim rivalom: "Pohvalio" se ranama nakon trijumfa u derbiju
Fudbaleri Manchester Uniteda u nedjelju su u s 2:0 savladali gradskog rivala Manchester City.
09.03.2020. u 08:06

Ekipa sa Old Trafforda slavila je slavila je golovima Anthonyja Martiala i Scotta McTominaya. Francuz je prednost Unitedu donio pogotkom u 30. minuti susreta, da bi škotski fudbaler u šestoj minuti sudijske nadoknade postavio konačnih 2:0.

Nakon meča francuski napadač i strijelac vodećeg pogotka pohvalio se ranama na potkoljenicama, svojevrsnom uspomenom na pobjedu nad gradskim rivalom i aktuelnim prvakom Engleske. Martial je fotografije na kojima se vide rane na njegovim potkoljenicama objavio na svom zvaničnom Instagram profilu.

Na kraju vrijedi spomenuti da City poslije poraza u gradskom derbiju za vodećim Liverpoolom trenutno zaostaje 25 bodova.