Igrao i Pjanić
Ronaldo i Dybala odveli Juve do pobjede u Bologni
Juventus je večeras upisao rutinsku pobjedu na gostovanju kod Bologne rezulatom 2:0.
22.06.2020. u 23:42

Stara dama tradicionalno dobro igra na Renato Dall'Ara stadionu, a utakmica u Bologni riješena je poslije prvog poluvremena.

Juventus je poveo preko Ronalda. Portugalac je pogodio iz penala u 23. minuti koji je dosuđen na intervenciju VAR-a.

Najljepši potez na meču viđen je u 36. minuti kada je Dybala s vrha šesnaesterca lijepo pogodio mrežu domaćih i postavio konačan ishod meča.

VEZANI TEKST - Sportski direktor Juventusa progovorio o Pjanićevom transferu u Barcelonu i potvrdio glasine

Miralem Pjanić igrao je do 71. minute, a zamijenio ga je Aaron Ramsey.

Stara dama je meč završila s igračem manje. Danilo je isključen u prvoj minuti sudijske nadoknade nakon dva žuta kartona. Prvi je dobio u 82. minuti, a u igru je ušao u 66. minuti umjesto povrijeđenog De Sciglija.

Juventus poslije 27 odigranih kola ima 66 bodova, četiri više od drugoplasiranog Lazija, ali i utakmicu više.