Šansa za Bayern: Fortuna zaustavila Milionere, remi Ibiševićeve Herthe

Objavljeno: 18.12.2018. u 22:31

Naš bivši reprezentativac u igru je ušao u 73. minuti

Dortmund je poražen u Dusseldorfu

Fudbaleri Fortune Dusseldorf priredili su veliku senzaciju u 16. kolu Bundeslige.

Ekipa koja se bori za opstanak u njemačkoj eliti večeras je pred domaćim navijačima savladala lidera na tebli, ekipu Borussije Dortmund.

Lukebakio je doveo domaće u vodstvo u 22. minuti, a prednost je udvostručio Zimmer u 56. minuti. Počasni pogodak za Milionere postigao je Alcacere u 81. minuti.

Hertha je u Berlinu remizirala sa Augsburgom. Gosti su poveli u 8. minuti preko Hintereggera, ali su domaći do preokreta stigli za tri minute. Leckie je izjednačio u 28, a Duda je u 31. pogodio za 2:1.

Ipak, do kraja poluvremena Koo Ja-Cheol je u 39. minuti pogodio za 2:2, što se kasnije ispostavio i konačan rezultat. Naš bivši reprezentativac Vedad Ibišević u igru je ušao u 73. minuti.

Borussia M'Gladbach je sa 2:0 savladala Nurnberg, a identičnim rezultatom Wolfsburg je bio bolji od Stuttgarta.

Izvor:   Faktor

Faktor pratite putem aplikacija za Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Twitter. Zabranjeno je prenošenje sadržaja bez odobrenja redakcije. Kontaktirajte nas na [email protected]