Reakcija na suđenje
Sarajevo gazi Tuzla City, Uprava gostiju na poluvremenu napustila stadion!
Sarajevo je na startu drugog poluvremena postiglo dva brza gola protiv Tuzla Cityja i sada je 4:1 za Bordo tim na Koševu.
22.02.2020. u 18:44

Gosti su poveli u 16. minuti i čuvali prednost do 40. minute kada je Ahmetović poravnao na 1:1. Poslije izjednačujućeg gola Tuzla City je ostao sa igrčem manje poslije isključenja Badjija, a u prvoj minuti nadoknade Dušan Hodžić pogađa za 2:1. Vodećem golu Sarajeva prethodio je sporan duel Rahmanovića i Nukića. Tuzlaci su tražili prekršaj, sudija Zoran Grbić se nije oglasio, a u nastavku se zatresla mreža Fejzića.

VEZANI TEKST - Gosti bijesni: Da li je Rahmanović udario Nukića laktom u lice?

Bordo tim je povisio vodstvo na 3:1 drugim golom Ahmetovića u 49. minuti, a Tatar u 54. minuti pogađa za 4:1 Asistirao mu je mladi Đani Salčin.

Vrijedi istaći da je Uprava Tuzlaka na poluvremenu napustila Koševo.

- Uprava F.K. Tuzla City je demonstrativno na poluvremenu napustila stadion. O daljnim koracima javnost će biti uskoro upoznata - saopćeno je.