Trener Juventusa
Sarri objasnio zašto je Pjanića zamijenio u 48. minuti susreta
Fudbaleri Juventusa su u subtnjem meču 30. kola u gradskom derbiju s visokih 4:1 porazili Torino.
05.07.2020. u 09:32

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Miralem Pjanić u susretu protiv ljutog graskog zaigrao je od prve minute, iako je prethodnih dana boravio u Luksemburgu, gdje je s članovima porodice i prijateljima proslavio transfer u Barcelonu.

VEZANI TEKST - Grubim startom Pjanić iznervirao glavnog sudiju torinskog derbija

Veznjak Stare dame koji je nedavno ozvaničio četverogodišnju saradnju s Barcelonom igrao je do 48. minuti, a nakon utakmice trener Maurizio Sarri je objasnio zašto.

- Bio je jedan od igrača koji su imali žute kartone. Na poluvremenu sam vidio da je posebno uzdrman zbog rezultata i nisam želio ništa rizikovati - kazao je Sarri.

Mire je pet minuta prije kraja prvog dijela zaradio žuti karton poslije jednog žestokog starta.