Savo Milošević u Turskoj iskopirao Darka Vojvodića
Savo Milošević ušao na teren i povukao kompletan tim sa igrališta
22.01.2020. u 11:16

Partizan je danas na pripremama u Turskoj igrao kontrolni meč protiv rumunskog Vitorula.

Beogradski tim je slavio sa 1:0, iako je trener Partizana Savo Milošević u 89. minuti povukao ekipu s terena i naredio povratak u hotel.

Miloševića su tokom cijelog susreta nervirale sudijske odluke, a kap koja je prelila čašu bio je očigledan penal koji nije dosuđen na Partizan.

Savo Milošević je poslije toga ušao na teren i povukao kompletan tim sa igrališta.

Sličan potez povukao je prije godinu aktuelni trener Olimpika Darko Vojvodić. Tada je kao šef struke banjalučkog Borca naredio svojim igračima da napuste meč protiv Maribora, koji po njegovim tvrdnjama nije ispoštovao dogovor. Maribor je trebao izvesti kombinovan sastav, ali su na tavnjak izašli sa udarnim timom i za poluvrijeme imali četiri gola prednosti protiv Banjalučana, koji su u to vrijeme nastupali u Prvoj ligi RS.

Sporni detalj i potez Save Miloševića možete pogledati na 1:45:25 priloženog videa.