Prijateljski meč
Sloboda slavila protiv Loznice
Fudbaleri tuzlanske Slobode u današnjoj prijateljskoj utakmici savladali su Loznicu sa 3:2.
29.06.2022. u 21:31

Dobra akcija Saše Maksimovića i Saida Husejinovića rezultirala je prvim pogotkom Slobode. Prvi gol postigao je Adi Alić, a prednost je udvostručio Alen Kurtalić nakon odličnog solo-prodora.

Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 2:1, a u drugom dijelu šansu za igru dobili su fudbaleri s klupe.

Loznica je uspjela još jednom zatresti mrežu Crveno-crnih, a tim s Tušnja do pobjedonosnog gola stiže nakon akcije Buturovića i Irmana Sejmenovića, koji posprema loptu u mrežu za konačnih 3:2.

Za Slobodu su u prvom poluvremenu nastupili: Bukvić, Osmanković, Osmić, Devedžić, Husejinović, Kapetanović, Delić, Kurtalić, Alić, Maksimović, Mehmedović.

U nastavku su zaigrali: Erić, H. Beganović, Redžić, Avdić, Ćivić, Buturović, Saletović, Mujarić, Hasanović, Sejmenović, Mahmud Ali, Pekarić, Jusić.