Izbjegnuta tragedija
Stadion zanijemio zbog brutalnog starta, doktor nesretnom igraču javljao rezultat
Prava tragedija izbjegnuta je za dlaku u derbiju gradskih rivala Dinama i Steaue.
17.02.2020. u 14:19

Srbijanski internacionalac Slavko Perović naprosto je nokautiran u petoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena, a glavni arbitar nije mnogo razmišljao pa je Lucianu Cristei pokazao direktan crveni karton zbog pogibeljnog starta.

Mnogi na stadionu bili su u šoku, bilo je i onih koji su mislili da je 30-godišnji srbijanski fudbaler mrtav.

Srećom, brzo je reagovao protivnički golman, kao i Hitna pomoć, koja je s dva vozila ušla na travnjak i Perovića prebacila u bolnicu.

Perović je sve iznenadio kada se javio novinaru sportskog portala Gazeta Sporturilor.

- Sada sam dobro, van svake opasnosti! Drago mi je što je Dinamo pobijedio (2:1). Bio sam u kontaktu sa doktorom koji mi je javio kako je veliki derbi završen - rekao je Perović, koji će još 48 sati provesti u bolnici.