Liga prvaka

Tragičar Bašakšehira: Edin Višća promašio penal u 92. minuti

Objavljeno: 07.08.2019. u 21:44

Treba napomenuti da su domaći od 80. minute imali igrača manje, jer je isključen Kahveči

Višća nije realizovao penal u 92. minuti

Fudbaleri Istanbul Bašakšehira poraženi su od Olympiacosa u prvom meču 3. kola kvalifkacija za Ligu evropskih prvaka.

Viceprvak Grčke u Istanbulu je slavio minimalnim rezultatom (0:1), a tragičar domaćih je Edin Višća, fudbalski A reprezentativac BiH.

Višća je u 92. minuti promašio jedanaesterac. Šutirao je u desni donji ugao, ali je golman Jose Sa čudesnom intervencijom zaustavio njegov udarac.

Pogodak odluke postigao je Georgios Masouras u 53. minuti, na asistenciju Mathieua Valbuene. Treba napomenuti da je Bašakšehir od 80. minute imao igrača manje, jer je isključen Kahveči.

Faktor pratite putem aplikacija za Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Twitter. Zabranjeno je prenošenje sadržaja bez odobrenja redakcije. Kontaktirajte nas na [email protected]