TOK UTAKMICA
Tuzla City - Sloboda 4:1, Radnik - Leotar 1:3, Rudar - Posušje 0:0, Borac - Široki 1:1
Kompletirano je 30. kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine.
11.05.2022. u 16:04

Borac i Široki Brijeg remizirali su rezultatom 1:1.

Tekstualni prijenos utakmica možete pratiti na portalu Faktor.ba.

____________________

Kraj u Banjoj Luci. Podjela bodova Borca i Širokog.

68. minut: Nestvaran promašaj Širokobriježana. Čak tri igrača su izašla pored Četkovića. Valinčić je nesebično proigrao Ikića, koji se spetljao i nije uspio na vrijeme šutirati, a lopta potom dolazi do Rozića koji sa svega par metara šalje loptu pored gola.

50. minut: GOOOL. Meleg je precizan. Sada je 1:1.

49. minut: Penal za Borac. Dosta diskutabilna situacija u duelu Begića i Ikića. Njegomirović nije imao dileme.

Poluvrijeme u Banjoj Luci. Široki nakon prvih 45 minuta ima prednost rezultatom 1:0.

37. minut: GOOOOOL. Vukoja je precizan sa kreča. Gosti vode.

36. minut: Penal za Široki. Molls je bio neoprezan, srušio je Ikića, a sudija Njegomirović pokazao na bijelu tačku.

1. minut: Krenuo je susret u Banjoj Luci.

Kraj utakmica. Tuzla City je nadigrao Slobodu 4:1, Leotar je u Bijeljini nadigrao Radnik sa 3:1, dok su meč bez pogodaka odigrali Rudar i Posušje.

89. minut: GOOOOL. Tuzla City vodi protiv Slobode 4:1. Džafić je postigao drugi gol na meču.

90. minut: Smanjio je Radnik zaostatak na 2:1.

88. minut: Leotar završava priču u Bijeljini. Trebinjci sada vode 2:0.

57. minut: Golijada u drugom poluvremenu na Tušnju. Ramić je smanjio zaostatak Slobode na 3:1.

49 minut: Debakl Slobode. Krpić je strijelac, sada je 3:0 za Tuzla City.

48. minut: Leotar je u Bijeljini ostao s igračem manje.

47. minut: GOOOOL. Tuzla City vodi 2:0. Eurogol Džafića u prvom kontaktu s loptom. "Vanjskom" je s vrha šesnaesterca pogodio suprotni ugao gola Slobode.

46. minut: Izmjena u Tuzla Cityju. Džafić je zamijenio Mešinovića. Kod Slobode je Ćivić ušao umjesto Maksimovića.

Poluvrijeme je i u Bijeljini. Leotar ima prednost protiv Radnika (0:1), a nema pogodaka na susretu Rudara i Posušja.

Kraj prvog dijela u Tuzli. Domaći vode 1:0

45. minut: Krpić je pogodio stativu. Sreća sada na strani Slobode.

45. minut: Penal za Tuzla City. Maksimović je srušio Mišića.

35. minut: Izlazi Karišik, u igri Veselinović. Sloboda će promijeniti formaciju.

33. minut: Krpić prijeti, Bukvić spašava Slobodu.

10. minut: Malo je nedostajalo da Sloboda izjednači. Predragović je uzdrmao prečku. Nisu Crveno-crni bili miljenici sreće u ovoj situaciji.

10. minut: GOOOOL. Leotar u Bijeljini vodi 0:1.

3. minut: GOOOOL. Tuzla City vodi protiv Slobode. Jusić je postigao autogol. Tomašević je ubacio u peterac, Jusić pokušao intervenisati ispred Krpića, a na kraju je zatresao vlastitu mrežu.

17:03 Počele su utakmice.