Nova lakrdija
U Radniku ogorčeni: Kada igrate protiv Borca u Banjoj Luci, uz domaće sudije, ofsajd ne postoji
Juniori FK Radnik iz Hadžića poraženi su na gostovanju kod Borca u Banjoj Luci u 16. kolu U19 Premijer lige BiH.
23.03.2021. u 14:12

VEZANI TEKST - Novi snimci: Pogledajte lakrdiju u režiji nonšalantnog Miloša Gigovića

Gosti iz Hadžića na poluvremenu su imali prednost od dva gola, ali je Borac u nastavku meča preokrenuo rezultat i slavio sa 3:2.

Međutim, iz Radnika su imali mnogo zamjerki na suđenje, a posebno su ogorčeni na situaciju iz 67. minute kada je Javorac pogodio za 2:2, a gosti smatraju da su tada drastično oštećeni.

- Kada igrate protiv Borca u Banjoj Luci i kada sude domaće sudije, onda ne postoji ofsajd pravilo za domaću ekipu... I to baš kad postignu gol. Ovo je bio gol za izjednačenje domaćina 2:2, a kasnije su postigli gol i za preokret - objavili su iz Radnik na svojoj Facebook stranici, uz fotografiju sporne situacije.

Inače, glavni sudija je bio Vanja Ajder (Banja Luka), kojem su asistirali Dejan Stjepanović (Banja Luka) i Igor Radaković (Prijedor).