Bivši Zmaj
Vedator smanjio prednost Bičakčićevog Hoffenheima u Berlinu
Bio je to klasičan pogodak u stilu Vedatora, bh. napadač bio je u pravo vrijeme na pravom mjestu i otpadak pospremio u mrežu gostiju
24.11.2018. u 15:52

U meču 12. kola njemačke Bundeslige Hoffenheim je stigao do dva brza gola na gostovanju kod Herthe u Berlinu. Već u prvoj minuti Demirbay je pogodio za 0:1, a prednost ekipe našeg Ermina Bičakčića u 10. minuti udvostručio je Kramarić.

Neizvjesnost susretu na Olimpijskom stadionu u Berlinu vratio je Vedad Ibišević. Samo tri minute nakon gola hrvatskog reprezentativca, nekadašnji Zmaj i kapiten berlinske Stare dame pogodio je za 1:2.

Bio je to klasičan pogodak u stilu Vedatora. Bh. napadač našao se u pravo vrijeme na pravom mjestu i otpadak pospremio u mrežu gostiju. Za Ibiševića je ovo bio peti prvenstveni pogodak u ovoj sezoni.