Prva liga FBiH, 11. kolo
Veliki preokret Olimpika u gostima kod Bratstva
Olimpik je u nastavku uspio napraviti totalni preokret pogocima Stjepanovića, Džafića i Sadikovića, a posao im je donekle olakšalo iskljuečenje Adilovića
19.10.2019. u 16:41

Fudbaleri Olimpika slavili su na gostovanju kod Bratstva u Gračanici sa 3:2, a zanimljivo da su Vukovi do pobjede stigli nakon velikog preokreta.

Domaći sastav je poslije prvih 45 minuta vodio s 2:0 zahvaljujući golovima Durakovića i Stojanovića. Ipak, Olimpik je u nastavku uspio napraviti totalni preokret pogocima Stjepanovića, Džafića i Sadikovića, a posao im je donekle olakšalo iskljuečenje Adilovića.

Budućnost je na domaćem terenu bila bolja od Orašja s 2:0, dok je Metalleghe s 1:0 porazilo Radnik iz Hadžića.

Trijumfovalo je i Jedinstvo, a u Bihaću je pao Travnik. Strijelci za Bišćane bili su Nuspahić, Cibra i Nuhanović, dok je Šero postigao jedini gol za goste.