Vodič za ljubitelje fudbala: Raspored i satnica utakmica na SP u Rusiji

objavljeno: 12.06.2018. u 12:22

Svjetsko prvenstvo u fudbalu počinje 14. juna i trajat će do 15. jula, kada je na rasporedu finale.

Ukupno, bit će odigrane 64 utakmice na 11 stadiona širom Rusije.

Mundijal otvaraju Rusija i Saudijska Arabija, a kao što je poznato, sve utakmice sa SP ljubitelji najvažnije sporedne stvari u našoj zemlji moći će gledati na BHT1.

RASPORED I SATNICA

  1. juna

17 sati: Grupa A: Rusija - Saudijska Arabija (Moskva)

  1. juna

14.00: Grupa A: Egipat - Urugvaj (Jekaterinburg)

17.00: Grupa B: Maroko - Iran (St. Peterburg)

20.00: Grupa B: Portugal - Španija (Soči)

  1. juna

12.00: Grupa C: Francuska - Australija (Kazan)

15.00: Grupa D: Argentina - Island (Moskva)

18.00: Grupa C: Peru - Danska (Saransk)

21.00: Grupa D: Hrvatska - Nigerija (Kaliningrad)

  1. juna

14.00: Grupa E: Kostarika - Srbija (Samara)

17.00: Grupa F: Njemačka - Meksiko (Moskva)

20.00: Grupa E: Brazil - Švicarska (Rostov na Donu)

18.juna

14.00: Grupa F: Švedska - Južna Koreja (Nižnji Novgorod)

17.00: Grupa G: Belgija - Panama (Soči)

20.00: Grupa G: Tunis - Engleska (Volgograd)

  1. juna

14.00: Grupa H: Kolumbija - Japan (Saransk)

17.00: Grupa H: Poljska - Senegal (Moskva)

20.00: Grupa A: Rusija - Egipat (St. Peterburg)

  1. juna

14.00: Grupa B: Portugal - Maroko (Moskva)

17.00: Grupa A: Urugvaj - Saudijska Arabija (Rostov na Donu)

20.00: Grupa B: Iran - Španija (Kazan)

  1. juna

14.00: Grupa C: Danska - Australija (Samara)

17.00: Grupa C: Francuska - Peru (Jekaterinburg)

20.00: Grupa D: Argentina - Hrvatska (Nižnji Novgorod)

  1. juna

14.00: Grupa E: Brazil - Kostarika (St. Peterburg)

17.00: Grupa D: Nigerija - Island (Volgograd)

20.00: Grupa E: Srbija - Švicarska (Kaliningrad)

  1. juna

14.00: Grupa G: Belgija - Tunis (Moskva)

17.00: Grupa F: Južna Koreja - Meksiko (Rostov na Donu)

20.00: Grupa F: Njemačka - Švedska (Soči)

  1. juna

14.00: Grupa G: Engleska -  Panama (Nižnji Novgorod)

17.00: Grupa H: Japan - Senegal (Jekaterinburg)

20.00: Grupa H: Poljska - Kolumbija (Kazan)

  1. juna

16.00: Grupa A: Urugvaj - Rusija (Samara)

16.00: Grupa A: Saudijska Arabija - Egipat (Volgograd)

20.00: Grupa B: Španija - Maroko (Kaliningrad)

20.00: Grupa B: Iran - Portugal (Saransk)

  1. juna

16.00: Grupa C: Danska - Francuska (Moskva)

16.00: Grupa C: Australija - Peru (Soči)

20.00: Grupa D: Island - Hrvatska (Rostov na Donu)

20.00: Grupa D: Nigerija - Argentina (St. Peterburg)

  1. juna

16.00: Grupa F: Meksiko - Švedska (Jekaterinburg)

16.00: Grupa F: Južna Koreja - Njemačka (Kazan)

20.00: Grupa E: Srbija - Brazil (Moskva)

20.00: Grupa E: Švicarska - Kostarika (Nižnji Novgorod)

  1. juna

16.00: Grupa H: Senegal - Kolumbija (Samara)

16.00: Grupa H: Japan  - Poljska (Volgograd)

20.00: Grupa G: Engleska - Belgija (Kaliningrad)

20.00: Grupa G: Panama - Tunis (Saransk)

  1. juna

osmina finala

16.00: 1. Grupa C - 2. Grupa D (Kazan)

20.00: 1. Grupa A - 2. Grupa B (Soči)

  1. jula

osmina finala

16.00: 1. Grupa B - 2. Grupa A (Moskva)

20.00: 1. Grupa D -  2. Grupa C (Nižnji Novgorod)

  1. jula

osmina finala

16.00: 1. Grupa E - 2. Grupa F (Samara)

20.00: 1. Grupa G - 2. Grupa H (Rostov na Donu)

  1. jula

osmina finala

16.00: 1. Grupa F - 2. Grupa E (St. Peterburg)

20.00: 1. Grupa H - 2. Grupa G (Moskva)

  1. jula

četvrtfinale

16.00: pobjednik A1/B2 - pobjednik C1/D2 (Nižnji Novgorod)

20.00: pobjednik E1/F2 - pobjednik  G1/H2 (Kazan)

  1. jula

četvrtfinale

16.00: pobjednik  F1/E2 - pobjednik H1/G2 (Samara)

20.00: pobjednik  B1/A2 - pobjednik D1/C2 (Soči)

  1. jula

polufinale

20.00: pobjednik četvrtfinala 1 - pobjednik četvrtfinala 2 (St. Peterburg)

  1. jula

polufinale

20.00: pobjednik četvrtfinala 3 - pobjednik četrvtfinala 4 (Moskva)

  1. jula

16.00: utakmica za 3. mjesto (St. Peterburg)

  1. jula

17.00: finale (Moskva)