Arsenal vodi 2:0

Genijalnost Kolašinca: Kako je Zmaj zbunio Francuze?

Objavljeno: 14.03.2019. u 21:37

Kolašinac sjajnim potezom zaslužan za drugi gol Topnika

Fudbaleri Arsenala već nakon 15 minuta igre u revanšu osmine finala UEFA Evropske lige nadoknadili su zaostatak iz prvog meča protiv Rennesa.

Nakon što su u Francuskoj izgubili sa 1:3, večeras su pred domaćim golovima u 5. i 15. minuti stigli do rezultata koji ih vodi u četvrtfinale.

Strijelac vodećeg gola bio je Aubameyang, koji je potom asistirao za drugi gol londonskog tima.

Inače, kod drugog gola treba pohvaliti reakciju našeg Seada Kolašinca, koji je shvatio da je u ofsajdu, te je propustio loptu te tako zbunio gostujuće defanzivce...

Izvor:   Faktor

Faktor pratite putem aplikacija za Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Twitter. Zabranjeno je prenošenje sadržaja bez odobrenja redakcije. Kontaktirajte nas na [email protected]