Petak, 21.02.2020.

Turnir u Hrasnici

Željo do vrha napunio mrežu Famosa

Za razliku od jučerašnje utakmice protiv Veleža, Amar Osim danas je na teren izveo novih jedanaest fudbalera

Fudbaleri Željezničara osvojili su treće mjesto na turniru "Četvrta viteška" koji se danas i jučer igrao u Hrasnici. Izabranici Amara Osim s visokih 12:0 savladali su Famos, domaćina turnira.

Za razliku od jučerašnje utakmice protiv Veleža, strateg Plavih danas je na teren izveo novih jedanaest fudbalera.

U odnosu na polufinalni duel s Veležom, današnja ekipa tima s Grbavice imala je mnogo lakši posao protiv niželigaša iz Hrasnice.

Strijelci u visokoj pobjedi Željezničara bili su Asim Zec (3), Ramović (3), Zajmović (2), te Mehić, Subašić, Aljić i Salanović.

Željo je utakmicu počeo u sastavu: Kjosevski, Stevanović, Šehić, Žerić, Sipović, Hajdarević, Mehić, S. Ramović, A. Zec, Subašić i Zajmović, a priliku u drugom poluvremenu dobili su i svi rezervisti plavih.

Za Famos su od prve minute zaigrali: Malkoč, Inajetović, Smajović, Tahmaz, Torlaković, Pleh, Torlak, Kreho, Repuh, Nezić, Sarajkić.

Faktor pratite putem aplikacija za Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Twitter.
Zabranjeno je prenošenje sadržaja bez odobrenja redakcije. Kontaktirajte nas na [email protected].