Novi show Šveđanina

Zlatan Ibrahimović još jednom potvrdio da je veliki majstor

Objavljeno: 15.08.2019. u 08:26

Postigao je oba gola za trijumf tima iz Los Angelesa na domaćem terenu protiv Dallasa

Sjajni Ibrakadabra nemilosrdan prema protivničkim golmanima

Zlatan Ibrahimović ponovo je potvrdio da je jedan od najboljih napadača na planeti, a sinoć je svom LA Galaxyju osigurao novu pobjedu.

Šveđanin je postigao oba gola za trijumf tima iz Los Angelesa na domaćem terenu protiv Dallasa.

Za 1:0 pogodio je u 68. minuti kada je majstorski iskoristio priliku koju su mu režirali Skjelvik i Pavon. Zlatan je iznenadio golmana i smjestio loptu u mrežu.

Konačnih 2:0 postavio je u 82. minuti, kada je jedanaesterac pretvorio u pogodak.

U 96. minuti mogao je i do hat-tricka, ali je gostujući golman uz dosta muke odbranio njegov "projektil" sa 30-ak metara.

Izvor:   Faktor

Faktor pratite putem aplikacija za Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Twitter. Zabranjeno je prenošenje sadržaja bez odobrenja redakcije. Kontaktirajte nas na [email protected]