Strijelac dva gola
Zlatan "večerao" Inter, pa izdominirao objavom na društvenim mrežama
Iskusni švedski napadač Zlatan Ibrahimović s dva gola odlučio je 226. zvanični duel između Milana i Intera.
18.10.2020. u 08:38

Stariji od dva gradska rivala iz Milana slavio je s 2:1, a fudbaler bh. korijena golove je postigao u razmaku od četiri minute.

VEZANI TEKST - Godine mu ništa ne mogu: Ibrahimović s dva gola odlučio gradski derbi

U 12. minuti Samir Handanović je Šveđaninu odbranio penal, no lopta se odbila u noge Zlatanu, koji je pogodio iz "popravnog". Samo četiri minute kasnije Ibrahimović je udvostručio vodstvo.

Nakon što je prekinuo niz od četiri vezane pobjede Intera, švedski fudbaler je na društvenim mrežama objavio fotografija krvavog lava koji je upravo pojeo svoj obrok.

Zlatanov "obrok" sinoć je bio njegov bivši klub, a Ibrahimović je još samo jednom potvrdio svoju već pomalo kultnu izjavu "lavovi se ne uspoređuju sa ljudima".