Na Old Traffordu
Zmaj kod glavnog sudije protestovao na bosanskom: A daj, kako nije?
Reprezentativac Bosne i Hercegovine Rade Krunić bio je jedan od najboljih fudbalera Milana u gostujućem remiju (1:1) protiv Manchester Uniteda u prvom susretu osmine finala Evropske lige.
11.03.2021. u 22:12

VEZANI TEKST - Ocjene potvrdile dobru partiju Krunića na Old Traffordu

Upravo nakon ubačaja Krunić iz kornera u drugoj minuti sudijske nadoknade Simon Kjaer je pogodio mrežu engleskog velikana za konačnih 1:1.

Imao je Zmaj i sam dvije dobre prilike da zatrese mrežu Crvenih đavola.

U 63. minuti je šutirao sa ivice kaznenog prostora, a lopta je otišla visoko preko gola. Ipak, veznjak Rossonera je protestovao kod slovenskog sudije Slavka Vinčića, a obratio mu se na bosanskom jeziku.

- A daj, kako nije? - upitao je Krunić Vinčića, aludirajući na to da je je korner za Milan, te da je neko od fudbalera Uniteda skrenuo njegov šut. Ipak, Slovenac je ostao pri svojoj odluci.

Samo minut kasnije Krunić je imao odličnu priliku, ali je glavom šutirao pored gola. OVDJE pogledajte tu šansu.

Situaciju u kojoj se Zmaj obraća Slovencu pogledajte OVDJE.