Zrinjski u maglovitoj Bijeljini savladao Radnik
Pretposljednji meč 14. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine između Radnika i Zrinjskog pripao je gostima s 2:0.
08.11.2020. u 18:53

Osmu ovosezonsku pobjedu Plemićima, a teću vezanu, donijeli su golovi Jakovljevića iz 82. i Trebotića iz treće minute sudijske nadoknade.

Bio je Zrinjski bolji tim u susretu na Gradskom stadionu u Bijeljini, koji i nije obilovao sa šansama, ali magle nije nedostajalo.

Kakva je utakmica bila možda najbolji govori podatak da je prvi udarac u okvir gola viđen u 68. minuti susreta kada je Dalibor Kozić lijepom intervencijom zaustavio šut Nemanje Bilbije.

Bilo je pokušaja na obje strane i u prvom poluvremenu, a pogotovo vrijedi izdvojiti priliku koju je u 26. minuti za Radnik promašio Vušurović, dok je Govedarica sedam minuta kasnije gađao dalji ugao Kozićevog gola, ali nije pogodio.