Druga pobjeda
Zrinjski ubjedljiv protiv Varaždina
Mostarski Zrinjski upisao je drugu pobjedu u sklopu priprema za kvalifikacije za Ligu prvaka i narednu premijerligašku sezonu.
18.06.2022. u 21:20

Aktuelni prvak BiH danas je savladao Varaždin rezultatom 3:0.

Zrinjski je poveo autogolom Postonjskog u 38. minuti, a na 2:0 povisio je Sabljić u 45. minuti. Konačan ishod meča postavio je Jukić u 97. minuti.

Dogovorom stručnih štabova dva tima susret se igrao 120 minuta, odnosno dva puta po 60 minuta.

Sergej Jakirović u prvih 60 minuta izveo je sljedeći sastav: Čondrić, Ćorluka, Memija, Magdić, Maglica, Savić, Sučić, Tičinović, Janković, Ćuže, Mandić.

U drugom poluvremenu igrali su Soldo, Gulišija, Brekalo, Bekić, Mijatović, Kozina, Zlomislić, Kamenar, Malekinušić, Jukić, Sabljić.

U prvoj kontrolnoj utakmici Mostarci su u srijedu savladali Muru rezultatom 2:1.