Raspucani Plavi
Željo gostovao u Novom Šeheru: Čestitali rođendan i postigli sedam golova
Autor: Faktor
23.03.2024. u 17:29
Fudbaleri Željezničara su u prijateljskoj utakmici savladali domaći Novi Šeher sa 7:0.
Željo je prvo poluvrijeme riješio u svoju korist sa 2:0. Golove su postigli Mijić i Galić. U drugom dijelu Plavi su postigli još pet golova. Strijelci su bili Pavić, Mekić, Štilić, Zubanović, AlJaber.
Željezničar je meč počeo u sastavu: Muftić, Galić, Cavnić, Cocalić, Ovčina, Mijić, Radovac, Drljo, Boljević, Haračić, Krpić, dok su u drugom poluvremenu igrali: Dujmović, Bilal, Drina, Mahmić, Hiroš, Mekić, AlJaber, Radinović, Pavić, Štilić i Zubanović.
- Zahvaljujemo se Novom Šeheru na sjajnoj dobrodošlici i gostoprimstvu, te im još jednom čestitamo 60. rođendan - poručili su sa Grbavice.
Željezničar narednu utakmicu igra u petak protiv Veleža. Susret na Grbavici počinje u 20 sati.