Prevara stoljeća, samo da nebi plaćali Nedjeljom radne sate više, otvaraju dragstori radnici prelaze na benzinske pumpe i dr. da rade a radne sate ne plaćaju više i sindikat u toj korupciji... neće da uvedu 2 slobodna dana u vikendu bilo koja a Nedelja veća dnevnika 30% veći radni sat.....korupcija sindikata i vlasti.....Ja idem u istočno Sarajevo mada i a dragstori mom kvartu ali mali i pun je čekaš 15 minuta red