Uoči najavljene veće količine snijega, koje za sutra predviđaju prognostičari, prošetali smo ulicama Sarajeva.
Za razliku od prethodnih večeri, kiša je "oprala" zrak, pa smogu nema traga, a zrak je čišći nego inače.
Ipak, zbog dosta naglog zahlađenja, ulice glavnog grada gotovo su puste.
Na glavnoj gradskoj šetnici u Ferhadiji, tek rijetki, užurbani prolaznici.
Trenutna temperatura zraka je 0 stepeni Celzijusa, pa su Sarajlije večera ipak odlučile provesti u kući ili u nekom od zatvorenih ugostiteljskih objekata, uz vatricu ili neki drugi izvor toplote.