Nakon što mu je preselila i majka, jedino dijete Sejde i Halida Bešlića, njihov sin Dino jučer se u kasnim satima oglasio na društvenim mrežamaobjavom koja nikoga ne može ostaviti ravnodušnim.
- Moja majko, ostadoh ti ja sam. Volim vas puno - napisao je Dino uz crno-bijelu porodičnu fotografiju sa svojim roditeljima.