U Sarajevu uvijek ista priča kada padne snijeg. Iz preduzeća zaduženog za čišćenje KJKP Rad milion izgovora, ili uvijek istu priču vrte kako su sva vozila na terenu, ljudstvo, smeta im ovo ili ono...
Činjenica je da jutros grad izgleda grozno, ne može se maći od snijega iz kojeg god dijela Sarajeva da krenete. Nema tramvaja, nema autobusa, trotoari blokirani, raskrsnice blokirane snijegom ili se snijeg otopio pa ulijećete u bazene prljave vode.
Na pojedinim raskrsnicama ni semafori ne rade.
Bilans svega jeste da su mnogi stanovnici Sarajeva jutros kasnili na posao ili su se vratili u kuće i stanove jer nisu mogli maknuti. Sreća pa su djeca na raspustu. I ko je kriv?