open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
search icon
Nazad na članak
Novi problemi u glavnom gradu
Zbog kvara na pumpama, veći dio Sarajeva bez vode
Prijavite se da ostavite komentar
Komentari ( 1 )
Sortiranje:
najnovije
arrow down
profil
bihpatriota
Alfa TV svake subote rijaliti, ali ja gledam kasu u XYZ u SCC-u — kuca svake minute, Parfois pored, Orsay drugi sprat. Babović iz Beograda zarađuje. Sjedila sam u parku, gledala šta nam je grad bio.
twitter
0
twitter
0
Odgovori
twitter
Prijavi
2026 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.