U sarajevskom naselju Pofalići došlo je večeras do požara u napuštenom objektu, potvrđeno je za Faktor.
- Upravo samo dobili dojavu da gori napušteni objekat u ulici Hamdije Ćemerlića. Naše ekipe su upućene na mjesto događaja. Gori otpad u napuštenom objektu. Nema opasnosti od širenja na okolne zgrade. Nema materijalne štete niti povrijeđenih. Mi smo tu da to spriječimo - rečeno je za Faktor iz Profesionalne vatrogasne brigade Sarajevo.
Dodali su da je jedna ekipa na terenu i da se očekuje potpuno gašenje požara.