Muškarac je zadobio povrede nakon što je danas nešto prije podneva pao sa Starog Grada Gradina u Srebreniku, potvrdio nam je dežurni operativni u MUP-u Tuzlanskog kantona.
Nesreća se dogodila u 11.30 sati.
- Povrijeđeni je odmah prebačen u Dom zdravlja Srebrenik nakon čega će biti prebačen u Univerzitetski klinički centar (UKC) Tuzla. Još ne znamo stepen njegovih povreda - naveo je dežurni operativni u MUP-u Tuzlanskog kantona.