open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Još se nalazi u Domu zdravlja
Muškarac pao sa tvrđave u Srebreniku, iz MUP-a TK kažu da će biti prebačen u Klinički centar Tuzla
Nesreća se dogodila u 11.30 sati
AUTOR: A. S.
22.05.2026. u 14:55
get url
text
Tvrđava u Srebreniku
Tvrđava u Srebreniku
FOTO: Anadolija
Muškarac je zadobio povrede nakon što je danas nešto prije podneva pao sa Starog Grada Gradina u Srebreniku, potvrdio nam je dežurni operativni u MUP-u Tuzlanskog kantona.
Nesreća se dogodila u 11.30 sati.
- Povrijeđeni je odmah prebačen u Dom zdravlja Srebrenik nakon čega će biti prebačen u Univerzitetski klinički centar (UKC) Tuzla. Još ne znamo stepen njegovih povreda - naveo je dežurni operativni u MUP-u Tuzlanskog kantona.
comment
prikaži komentare (0)
POVEZANO
2026 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.