Pješak je poginuo u saobraćajnoj nesreći jutros u 4.20 sati na magistralnom putu M-17 u mjestu Tatarbudžak kod Žepča, potvrđeno je za Faktor u Operativnom centru MUP-a Zeničko-dobojskog kantona.
Kako su rekli iz policije, pješaka je udario automobil, a više detalja znat će se po okončanju istrage.
Zbog uviđaja kojim je rukovodio dežurni tužilac saobraćaj na ovoj dionici bio je obustavljen jutros do sedam sati.