Tri osobe upućene su u Kliniku urgentne medicine (KUM) Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu (KCUS) na ukazivanje ljekarske pomoći nakon saobraćajne nesreće koja se u poslijepodnevnim satima dogodila u sarajevskom naselju Rajlovac.
Kako je kazao dežurni operativni u MUP-U Kantona Sarajevo, u saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila u 17.05 sati, učestvovala su dva vozila.
- Povrijeđeni su odmah prevezeni u KUM, ali još uvijek ne znamo stepen njihovih povreda - dodao je dežurni operativni u MUP-u KS.