Nije sve ni do vozaca,Putevi sirom zemlje su katastrofa,sva ulaganja u renoviranje i izgradnju novih brzih cesta odlaze u Federaciji za Z.Hercegovinu a Rs ulaze vrlomalo novca u istocnu Bosnu . Novci odlaze u privatne dzepove to svi BIH gradjani znaju ali ne reagiraju,