open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
U autu mu našli marihuanu
Uhapšen Banjalučanin koji je vozio porsche bez vozačke dozvole i odbio se testirati na drogu
AUTOR: Faktor
02.06.2026. u 09:40
get url
text
Ilustracija
Ilustracija
Policajci iz Banje Luke uhapsili su sinoć S. N. iz tog grada zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o osnovama sigurnosti saobraćaja na putevima u Bosni i Hercegovini i Zakona o proizvodnji i prometu opojnih droga.
Sinoć u 20.30 sati policajci su kontrolisali porsche kojim je upravljao te su utvrdili da vozi prije stjecanja prava na upravljanje, odnosno bez vozačke dozvole.
S. N. je odbio da se podvrgne ispitivanju na prisustvo droge u organizmu, a kod njega je pronađena i oduzeta metalna mrvilica i određena količina marihuane. O navedenom je obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjoj Luci – Odjeljenje za prekršaje, saopćeno je iz PU Banja Luka. 
comment
prikaži komentare (0)
POVEZANO
2026 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.