open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Saopćili iz policije
Žena skočila sa mosta u Banjoj Luci, spasili je građani
Prvu pomoć su joj pružili građani, a potom je preuzela Služba hitne medicinske pomoći, naveli su iz Policijske uprave Banja Luka
AUTOR: Faktor/Nezavisne
27.06.2026. u 20:22
get url
text
FOTO: sr.wikipedia.org
Žena koja je danas skočila sa Gradskog mosta u Banjoj Luci spašena je zahvaljujući brzoj reakciji građana koji su se zatekli u blizini i pružili joj prvu pomoć do dolaska Hitne pomoći, saopćili su iz Policijske uprave Banja Luka, prenose Nezavisne.
Iz policije su naveli da im je danas u skoro 12 sati prijavljeno da je žena skočila sa mosta, te da su policijski službenici izašli na teren.
- Prvu pomoć su joj pružili građani, a potom je preuzela Služba hitne medicinske pomoći - naveli su iz Policijske uprave Banja Luka.
comment
prikaži komentare (0)
POVEZANO
2026 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.