Dvije osobe su povrijeđene u saobraćajnoj nesreći koja se u popodnevnim satima dogodila kod podvožnjaka u sarajevskom naselju Stup, potvrđeno je Faktoru iz Operativnog centra Uprave policije MUP-a Kantona sarajevo.
Nesreća se dogodila u 16 sati, a sudarila su se dva automobila na kojima je nastupila veća materijalna šteta. Oba vozila su nakon sudara završila na zelenoj površini, a oboren je i saobraćajni znak.
- Povrijeđeni su vozilom Zavoda za hitnu pomoć prevezeni u Klinički centar. Zasad nemamo povratne informacije o stepenu povreda - kazao je dežurni operativni.
Pripadnici policije izašli su na mjesto događaja radi obavljanja uviđaja.
Saobraćaj se odvija neometano, nešto sporije nego inače.