open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Kvar na struji
Tramvaji od sinoć voze samo na relaciji Ilidža - Željeznička stanica
AUTOR: Faktor
24.12.2025. u 08:29
get url
text
Tramvaji u Sarajevu od sinoć u 21.10 sati saobraćaju samo na relaciji Ilidža - Željeznička stanica. Dispečer tramvajskog saobraćaja GRAS-a za Faktor je kazao da je razlog kvar na struji u elektrovučnoj podstanici Vrazova.
- Putnici na relaciji Muzeji - Baščaršija prevoze se autobusima - dodao je dispečer.
Ekipe GRAS-a rade na otklanjanju kvara, no u GRAS-u ne mogu dati precizniju informaciju o tome kad bi kvar mogao biti saniran.
comment
prikaži komentare (0)
POVEZANO
2026 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.