open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Delegirani arbitri
Bilbiji derbi kola, Kazlagić sudi lideru, Bandić na Koševu, Sivac na Grbavici
Premijer liga Bosne i Hercegovine igra se u naredne tri dana, petak, subotu i nedjelju.
23.11.2023. u 10:42
get url
text

Na rasporedu su utakmice 15. kola koje u petak na Koševu (18 sati, Arena Sport) otvaraju Sarajevo i Tuzla City.

FSBiH je za susret na najvećem bh. stadionu delegirao Antonija Bandića iz Gruda.

U subotu, 25. novembra na Dan državnosti Bosne i Hercegovine u Konjicu (13 sati, Arena Sport) igraju Igman i Borac. Pravdu će dijeliti Mirza Kazlagić iz Cazina.

Drugog dana vikenda na rasporedu su četiri duela.

Sloga i Zvijezda igraju od 13 sati, a meč će suditi Haris Halkić. U istom terminu na Grbavici će snage odmjeriti Željo i Posušje (Arena Sport), a dvoboj je pripao Erminu Sivcu.

Od 15 sati u Gabeli igraju GOŠK i Zrinjski (Arena Sport). Mateo Musa delegiran je za glavnog arbitra ovog susreta.

Kolo će utakmicom u Posušju zatvoriti hercegovački timovi Široki Brijeg i Velež (19.45 sati, Arena Sport), a ovaj dvoboj pripao je Luki Bilbiji.

comment
prikaži komentare (0)
2024 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.