Bivši član sarajevskog Željezničara Aleksandar Boljević nije dugo bio bez kluba.
Boljević je prije par dana napustio Uzbekistan i sada potpisao za Sutjesku iz Nikšića. Tako se iskusni ofanzivac vraća u svoju zemlju, što je sada ozvaničeno.
- Aleksandar Boljević je novi igrač Plavih!
Fudbaler sa ogromnim internacionalnim iskustvom stiže na stadion kraj Bistrice.
Ponikao je u Zeti, a u svojoj karijeri branio je boje PSV Eindhovena, Standarda, Waasland-Beverena i Eupena u Belgiji.
Nakon toga je nastupao za Hapoel Tel Aviv i Željezničar, a u Nikšić dolazi iz uzbekistanske Sogdiane.
Za reprezentaciju Crne Gore odigrao je 26 utakmica i postigao 2 gola - naveli su iz Sutjeske.