NK Čelik se i zvanično vratio u Premijer ligu BiH nakon što je danas dobio licencu za učešće u elitnom rangu bh. fudbala.
Zeničani se zasluženo vraćaju u elitu i njihov povratak će definitivno dati dodatni štimung najvećem rangu bh. fudbala.
Međutim, i dalje je ostala nepoznanica ko će biti 10. učesnik Premijer lige za novu sezonu.
Kako je saopćeno iz FS BiH odlukom Komisije za licenciranje Čelik je dobio licencu, dok BSK Banja Luka i Letoar nisu.
Dva kluba iz RS-a imaju osam dana da se žale Drugostepenoj komisiji za licenciranje kako bi dobili pravo nastupa u eliti.
Dakle, još neko vrijeme će vladati enigma ko će biti 10. član Premijer lige za narednu sezonu.
Od ranije su to Borac, Zrinjski, Sarajevo, Velež, Željezničar, Široki Brijeg, Radnik Bijeljina i Sloga Doboj te od danas Čelik.