Engleska
Čudesan preokret Liverpoola, dvojica Zmajeva upisala tri minute
Redsi su golovima Robertsona i Manea u 87. i 94. minuti slavili na gostovanju kod Aston Ville
02.11.2019. u 18:09

Susreti 11. kola elitnog razreda engleskog fudbala ponudili su nam mnogo uzbuđenja.

Liverpool i Manchester City, dva najveća favorita za osvajanje naslova prvaka, bili su na koljenima, ali su nakon preokreta uspjeli ostvariti pobjede.

Redsi su golovima Robertsona i Manea u 87. i 94. minuti slavili na gostovanju kod Aston Ville sa sa 2:1 (strijelac za domaće bio Trezeguet u 21. minuti).

Manchester City je sa 2:1 savladao Southampton. Gosti su vodili do 70. minute golom Ward-Prowsea iz 13. minute, ali su Aguero i Walker (86) pogađali za preokret. Arsenal je opet kiksao pred domaćim navijačima remiziravši sa Wolverhamptonom - 1:1. Sead Kolašinac u igru je ušao u 87. minuti.

Brighton je sa 2:0 bio bolji od Norwicha, dok je Newcastle u golijadi slavio gostujuću pobjedu protiv West Hama - 2:3.

Sheffield je sa 3:0 savladao Burnley, a naš Muhamed Bešić je meč odgledao sa klupe za rezervne fudbalere.